Pyrek, Wartuś i Krokuś na charytatywnym festynie

W najbliższą sobotę w parku przy Arenie odbędzie się XV Festyn NIEBIESCY DZIECIOM 2016. W ramach działań Koalicji Śródmiejskiej zapraszamy mieszkańców Starego Miasta na to charytatywne wydarzenie.

„Niebiescy Dzieciom 2016” to kolejna już edycja charytatywnej imprezy, która organizowana jest dla małych pacjentów Szpitala Klinicznego nr 5 im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Zebrane przez „Niebieskich” pieniądze zostaną w całości przekazane na potrzeby oddziału w którym na co dzień przebywają chore dzieci.

W programie m. in.: pokazy: musztry policyjnej, umiejętności patrolu rowerowego, sprawności policyjnej grupy realizacyjnej, kickboxingu, prezentacja sprzętu służbowego Policji (m.in. Mobilny Komisariat), Państwowej Straży Pożarnej (m. in. zadymiony namiot), Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych (m. in. transporter Rosomak) i pozostałych partnerów biorących udział w festynie, maskotki poznańskiej Policji – sierżant Pyrek, poznańskiej Straży Miejskiej – Wartuś, Inspekcji Transportu Drogowego – Krokuś.

Będą także animacje przygotowane specjalnie dla dzieci przez wszystkich partnerów imprezy m. in. malowanie buzi, konkursy sprawnościowe, gry i zabawy na świeżym powietrzu, dmuchany zamek i wiele innych atrakcji.

Serdecznie wszystkich zapraszamy do udziału w imprezie!

Festyn Niebiescy Dzieciom, tereny przy Arenie, sobota, 3 września,od 12:00 do 17:00

Niebiescy Dzieciom2

 

Share

Zobacz również