Oficjalne otwarcie Wartofrajdy – trochę radości dla dorosłych!

Wartofrajda już działa! Tłumy bawiących się dzieciaków potwierdzają, że to ich plac zabaw, który nie tylko jest rozrywką i zabawą, ale też uczy i integruje!

W jego koncepcję, prace, nadzór i wiele różnych potrzebnych działań zaangażowanych było wielu dobrych i kreatywnych ludzi: radnych Starego Miasta, urzędników, projektantów, darczyńców i konsultantów. Mieszkańcy – poznaniacy podpatrywali toczące się prace i dzielili się swoimi uwagami.

Takiego placu zabaw jeszcze w Poznaniu nie było. Strefa dla dzieci poniżej 3 lat, a także niepełnosprawnych użytkowników, rodzicielska kontrola i kreatywne przestrzenie specjalnie zaprojektowane z uwzględnieniem walorów i charakteru okolicy.

Zapraszamy na oficjalne otwarcie z udziałem tych wszystkich bez których to wspólne – nasze – sąsiedzkie przedsięwzięcie nie byłoby możliwe.

W imieniu Rady Osiedla Stare Miasto chcielibyśmy Państwu podziękować i pogratulować odwagi w realizacji wyjątkowych pomysłów!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie przy Wartofrajdzie w Parku Stare Koryto Warty, w najbliższą sobotę, 8 lipca, o godzinie 12:00.

Otwarciu będą towarzyszyły warsztaty plastyczne „płyną rzeką” zorganizowane przez Stowarzyszenie „Zawsze Razem” przy współpracy z Fundacją Kreaktywator. Będzie zabawa przy muzyce, animacje cyrkowe, kolorowe balony, pokazy gigantycznych baniek mydlanych, wata cukrowa, malowanie twarzy dzieciom i skręcanie balonowych zwierzątek.

Darczyńcy: SOLARIS, YES, GRECOS, Dr. A. RATAJ, INWESTYCJE WIELKOPOLSKI – Dziękujemy!

 

Share

Zobacz również