Jak przebiegają prace w centrum miasta – informacje na bieżąco

Generalny wykonawca remontów w centrum miasta – firma Tormel – zaczyna cotygodniową wysyłkę e-maili do mieszkańców i przedsiębiorców z informacjami o przebiegu prac.

Kompleksowe przebudowy ulic i placów w centrum Poznania są potrzebne. Dzięki nim nasze miasto będzie piękniejsze, lepsze do życia i bardziej funkcjonalne. Same remonty mogą być uciążliwe dla mieszkańców, zwłaszcza jeśli nie do końca zdają sobie oni sprawę, co dzieje się na placach budów. Dlatego firma Tormel uruchamia wysyłkę regularnych biuletynów, opisujących przebieg prac.

Tormel będzie na bieżąco informować, co już zostało wykonane, nad czym aktualnie trwają prace i co będzie się działo w najbliższym czasie. Biuletyny będą też zawierać informacje o zmianach w ruchu drogowym i pieszym.

Aby się zapisać na biuletyn z remontu prowadzonego przez Tormel (Stary Rynek, Św. Marcin, Towarowa, Wierzbięcice i, już wkrótce, 27 Grudnia), wystarczy wejść na stronę http://remontytormel.pl, tam podać swoje imię, nazwisko oraz adres e-mailowy.

Co tydzień na skrzynkę mailową będą wysyłane zamówione informacje. Można też zostawić numer telefonu, wtedy wykonawca będzie informować SMSem o awariach czy planowanych wyłączeniach mediów.

Share

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *