Jesienne Stare Miasto – konkurs foto dla młodzieży!

Rada Osiedla Stare Miasto zaprasza do 7 edycji konkursu fotograficznego pod nazwą „Jesienne Stare Miasto”.

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzież, mieszkających na terenie Osiedla lub uczęszczającą do szkół podstawowych lub średnich zlokalizowanych na terenie Starego Miasta.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie zdjęcia lub cyklu zdjęć, których tematem jest jesień na Starym Mieście w Poznaniu. Zależy nam aby fotografie przedstawiały naturalne tereny (parki, skwery, klomby) oraz fragmenty miasta z jesiennymi akcentami, ale w sposób oryginalny i niebanalny.

Wymogiem jest, by zdjęcia powstały w 2021 r. na obszarze Osiedla Stare Miasto. Każde zdjęcie powinno zawierać lokalizację, w której zostało wykonane.

W kadrze nie mogą znaleźć się osoby oraz pojazdy mechaniczne (samochody, autobusy, ciężarówki, motocykle oraz tramwaje, na których widoczne są numery rejestracyjne czy logo firm)

Aby wziąć udział w Konkursie należy w dniach 01 października do 24 października 2021 r. dostarczyć pracę konkursową (lub zestaw prac) drogą elektroniczną na adres: rosm@ckzamek.pl w formacie obrazów *.jpg, lub *.pdf.

Zdjęcia powinny być dobrej jakości umożliwiającej wydruk pracy na potrzeby wystawy.

Uczestnik Konkursu ma obowiązek dołączyć do pracy konkursowej kartę zgłoszenia, która stanowi załącznik do Zasad uczestnictwa w konkursie.

Nagrodami w konkursie są warsztatach fotograficzne dla 20 laureatów. Prace laureatów prezentowane będą także na specjalnej wystawie. Wszyscy uczestnicy otrzymają Dyplomy oraz upominki niespodzianki
Nagrody zostaną wręczone podczas wernisażu wystawy konkursowej.

Termin nadsyłania prac 24 października 2021 r.

Tak było w poprzednich edycjach:

Share

Zobacz również