Staromiejskie pożegnanie lata. Zapraszamy na rodzinny piknik!

Poznański Piknik Rodzinny to cykliczne rodzinne wydarzenie lata na terenie Starego Miasta. Festyn, który ma za zadanie integrować lokalną społeczność, instytucje, odpowiedzialny społecznie biznes oraz organizacje pozarządowe. Zapraszamy w sobotę 27 sierpnia do Ogrodu Jordanowskiego przy ulicy Solnej w godzinach 11:00 – 17:00

V PIKNIK Rodzinny

Poprzez szereg działań artystycznych i sportowych, animacji i zabaw promujemy aktywny wypoczynek i stwarzamy możliwość rozwoju artystycznego. Poznański Piknik Rodzinny pełni funkcję edukacyjną poprzez program przygotowywany we współpracy z Komendą Miejską Policji, Strażą Pożarną i Strażą Miejską – informuje organizatorska wydarzenia Aleksandra Dmitrzak z Fundacji Ars.

Podczas festynu zaplanowano rozrywkę dla całych rodzin, ale także wydarzenia promujące bezpieczeństwo na drodze, pokazy ratownictwa przedmedycznego. W ogródku pojawią się także stoiska promocji zdrowia

Inicjatywa została dofinansowana z budżetu lokalnych Inicjatyw Osiedlowych. Wszystkie aktywności będą dla poznaniaków bezpłatne.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Wspierania Twórczości, Kultury i Sztuki Ars. Od 12 lat wspiera dzieci i młodzież w rozwijaniu talentów, pasji i społecznej odpowiedzialności. Dzięki doświadczeniu, wiedzy, oddanej kadrze i wolontariuszom, w ciągu roku w zajęciach udział bierze ponad 12 tys. dzieci i młodzieży. Fundacja nie prowadzi działalności gospodarczej, a każdy dochód przeznaczony jest na działania społecznie użyteczne.

Występy grup młodzieżowych

Share

Zobacz również