Staromiejska Migawka 2018 – zapraszamy na wernisaż i galę wręczenia nagród

Co do wyjątkowości Starego Miasta nie mamy wątpliwości – to rejon z bogatą historią, mniej i bardziej znanymi zabytkami. W 20o8 roku uznane zostało przez Prezydenta RP pomnikiem historii. Dzięki starym fotografiom wiemy, jak kiedyś wyglądało nasze miasto, dzięki konkursowym zdjęciom możemy śledzić jego nieustanny rozwój. Po raz trzeci Rada Osiedla Stare Miasto zorganizowała konkurs Staromiejska Migawka – gratulujemy laureatom!

Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali podsumowującej konkurs w poniedziałek 17 września, o godz. 17:30 w Atrium Uniwersytetu Artystycznego, wejście od ulicy 23 lutego. Wystawę można oglądać do 1 października 2018.

W tegorocznej edycji konkursu chcieliśmy żeby uczestnicy dostrzegli i zatrzymali w kadrze: niezwykłe detale osiedla, mniej znane miejsca w przestrzeni publicznej, zmiany jakie dokonują się na osiedlu oraz zieleń na terenie Starego Miasta.

Na konkurs fotograficzny zgłosiło swoje prace 106 uczestników, a ocenie podlegało 240 fotografii. Autorom najciekawszych prac przyznano nagrody. Każdy uczestnik konkursu otrzyma Dyplom, a osoby którym nie przyznano nagrody lub wyróżnienia, upominek niespodziankę.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda główna: PATRYK ROSIŃSKI – Zespół Szkół Zawodowych nr 6 im. Joachima Lelewela – bon podarunkowy na kwotę 500,00zł. oraz warsztat fotograficzny w CK Zamek

Nagroda w kategorii szkół podstawowych: MATEUSZ CUGIER – Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego nr 2 – bon podarunkowy na kwotę 300,00zł. oraz warsztat fotograficzny w CK Zamek

 

Share

Zobacz również