Kursy malarstwa dla młodzieży na Uniwersytecie Artystycznym

Od najbliższego czwartku, 9 listopada, nowopowstałe Centrum Aktywności Artystycznej Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu zaprasza młodzież ponadgimnazjalną na Kurs rysunku i malarstwa.

Zajęcia będą odbywać się co czwartek, od listopada 2017 roku do czerwca 2018 roku, w godzinach 17.00-20.00 w budynku A, Al. Marcinkowskiego 29.

Kurs prowadzi pracownik Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, asystent w VIII Pracowni Rysunku prof. Katarzyny Kujawskiej – Murphy: mgr Filip Wierzbicki – Nowak.

Podczas kursu uczestnicy otrzymają niezbędną wiedzę z zakresu technik rysunkowych i malarskich. Program przewiduje zajęcia z konstruowania kompozycji, naukę budowania przestrzeni za pomocą światła i cienia, studia martwej natury, ćwiczenia z perspektywy, studia ludzkiego ciała a także wyjścia w plener. Powstaną prace w różnych technikach rysunkowych: ołówek, węgiel drzewny, tusz, malarskich: akryl i akwarela oraz mieszanych.

Koszt zajęć za I semestr (13 zajęć po 4 godziny lekcyjne) to 650 złotych, za drugi (16 zajęć po 4 godziny lekcyjne) 800 zł.

Zapisy przyjmowane są pod adresem: caa.biuro@uap.edu.pl lub pod telefonem: 61 853 0018 w. 109 (w godzinach 8.30-12.30).

Share

Zobacz również