Zmiany w organizacji ruchu na ul. Św. Marcin

Otrzymaliśmy do zaopiniowania projekt przygotowany przez Zarząd Dróg Miejskich dotyczący zmian organizacji ruchu na ulicach Św. Marcin, Ratajczaka i Al. Niepodległości, z uwzględnieniem wprowadzenia tego obszaru do strefy Tempo 30.

Prosimy o zapoznanie się z mapą internetową przygotowaną przez naszą Radę, na którą to mapę nanieśliśmy najważniejsze propozycje z tej koncepcji: https://goo.gl/80Ztvq

Więcej informacji na temat opiniowanego projektu zmian organizacji ruchu znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: Nowa organizacja ruchu – ul. Św. Marcin, Ratajczaka, Al. Marcinkowskiego (Tempo 30).

Czekamy na Państwa uwagi dotyczące proponowanych zmian. Prosimy przesyłać je na adres mailowy Osiedle_Staremiasto@um.poznan.pl lub za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku.

Dokumentację otrzymaną do zaopiniowania udostępniliśmy pod adresem: https://goo.gl/vxrH97

Opinie dotyczące ulicy Św. Marcin prosimy przesyłać do dnia 10.08.2015, na ogólne uwagi dotyczące strefy Tempo 30 czekamy do 15.09.2015. Mieszkańców zainteresowanych tematem tymczasowej organizacji ruchu na ul. Św. Marcin / Ratajczaka / Al. Marcinkowskiego zapraszamy na posiedzenie Komisji Polityki Przestrzennej i Rewitalizacji, które odbędzie się w siedzibie Rady Osiedla Stare Miasto, w dniu 11 sierpnia 2015, w godzinach 18:00-19:30.

Share

Zobacz również