Migawka Staromiejska – zapraszamy do udziału w konkursie foto

Zapraszamy do udziału w Konkursie fotograficznym MIGAWKA STAROMIEJSKA adresowanym dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych, zlokalizowanych na terenie Starego Miasta oraz dzieci i młodzieży mieszkających na terenie naszego osiedla.

Migawka Staromiejska - plakat konkursowyMigawka Staromiejska – plakat konkursowy Zadanie jest bardzo proste: należy zrobić oryginalne zdjęcie Starego Miasta. Dla autorów najciekawszych prac przewidziano nagrody:  tablet, cyfrowe ramki do zdjęć, udział w warsztacie fotograficznym. Konkurs zakończy się wystawą prac.

Celem konkursu jest uwrażliwienie dzieci i młodzieży na przestrzeń, która jest dziedzictwem kulturowym Poznania, w której przebywają i uczą się. Udział w konkursie ma rozwijać u uczestników kreatywność oraz umiejętność dostrzegania niezwykłych detali miasta, zwiększyć wiedzę o architekturze Starego Miasta oraz zachęcić do odkrywania mniej znanych miejsc w przestrzeni publicznej dzielnicy. Ponadto, celem konkursu jest propagowanie sztuki fotograficznej oraz rozwijanie umiejętności obserwacji oraz interpretacji.

Aby wziąć udział w Konkursie należy w dniach 01.10. – 31.10.2016 r. dostarczyć pracę konkursową (lub zestaw prac) drogą elektroniczną na adres: osiedle_staremiasto@um.poznan.pl w formacie obrazów *.jpg, *.png, *bmp, *.tif  lub *.pdf. Zdjęcia powinny być dobrej jakości umożliwiającej wydruk pracy na potrzeby wystawy.

Uczestnik Konkursu ma obowiązek dołączyć do pracy konkursowej kartę zgłoszenia, która stanowi załącznik do Regulaminu.

Termin nadsyłania prac 31 października 2016

Organizatorem konkursu jest Rada Osiedla Stare Miasto, partnerem Fundacja Ochrony Zabytków

Karta zgłoszeniowa i regulamin

Regulamin-konkursu-fotograficznego 2016

Karta zgłoszeniowa -pdf

Karta zgłoszeniowa – doc

Share

Zobacz również