Wakacyjny relaks na miejskiej plaży!

Wakacyjny relaks na plaży w centrum Poznania? Leżaki, boisko do siatkówki, jacuzzi to wszystko nad Wartą, na Chwaliszewie.

Plaża Miejska na Chwaliszewie (7)To dobre miejsce na relaks. Do dyspozycji są leżaki, hamaki, boisko do siatkówki, stojaki do przypięcia rowerów. W strefie gastronomicznej działa bar z goframi, lodami i napojami,

W tym roku organizatorzy przygotowali ponad 140 atrakcji kulturalnych, sportowych i eventów. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

Ciekawie zapowiada się cykl filmowy z propozycjami kina greckiego. Seanse odbywają się w czwartki. W najbliższy 23 czerwca zobaczyć będziemy mogli film My Friend Larry Gus (2015, reż. Vasilis Katsoupis)

Natomiast cykl podróżniczy zainauguruje spotkanie z Leszkiem Cichym, himalaistą, pierwszym polskim zdobywcą Korony Ziemii i pierwszym zdobywcą Mount Everestu zimą. Zapraszamy na nie we wtorek 28 czerwca o 21:00. Leszek Cichy to prawdziwa gwiazda himalaizmu, która swoje największe sukcesy sportowe osiągała w latach 80 kiedy Polska odnosiła największe sukcesy w zimowej wspinaczce sportowe. To również bardzo ciekawy człowiek, którego warto posłuchać.

Plaża Miejska na Chwaliszewie (5)

Stałą propozycją miejskiej plaży są wydarzenia muzyczne. W tym tygodniu na Chwaliszewie zagrają „Deer Daniel” i „Humam Ammari” – akustyczne koncerty w sam raz do posłuchania pod chmurką.

Poza imprezami cyklicznymi na plaży odbywają się warsztaty kierowane do dzieci, seniorów, dorosłych i młodzieży. Zapraszamy do śledzenia harmonogramu imprez w Internecie oraz wpadania na plażę!

Pełen harmonogram nadchodzących imprez na stronie www.chwaliszewo.plazapoznan.pl oraz na fanpejdżu: https://www.facebook.com/plazapoznan/

 Zdjęcia: materiały informacyjne plaży na Chwaliszewie

Share

Zobacz również