Edukacyjny festyn na Mostowej

Sąsiedzki i edukacyjny festyn na Mostowej to propozycja na sobotnie popołudnie. Na dziedzińcu Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego organizatorzy przygotowali rodzinne i pożyteczne atrakcje.

Celem festynu jest z jednej strony integracja polsko-ukraińska, kontakt ze sztuką, wspólna zabawa, ale także promowanie edukacji.

Podczas wydarzenia słuchacze Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego zaprezentują pokazy pierwszej pomocy, dbania o higienę jamy ustnej i inne związane z kierunkami zawodowymi oferowanymi przez placówkę szkoleniową.

Nie zabraknie także darmowych atrakcji dla całych rodzin – animacji, występów (w tym koncert Wujka Ogórka). Będzie też popcorn i wata cukrowa na osłodę w pierwszych jesiennych dni. Początek, w sobotę w samo południe.

Ważnym aspektem będzie także zapoznanie uczestników z możliwością zdobywania dodatkowego wykształcenia na wielu bezpłatnych kierunkach, z których mogą skorzystać osoby dorosłe niezależnie od pochodzenia i narodowości, także te z Ukrainy.

Sąsiedzki – rodzinny i edukacyjny festyn na Mostowej, dziedziniec Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Mostowa 6, 12:00 – 14:00.

Share

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *