Co dalej z boiskiem przy Estkowskiego?

Czy ktoś ma jakiś pomysł i środki na szybkie zagospodarowanie i zarządzanie tym boiskiem przy Estkowskiego? Czy nikt tego terenu rekreacyjnego nie potrzebuje?

Opiekująca się terenem sąsiednia Szkoła Podstawowa nr 40 nie jest zainteresowana uzyskaniem trwałego zarządu, dyrekcja wskazuje na zły stan infrastruktury i brać środków na remonty i nawet sprzątanie. Żadna jednostka miejska, w tym POSiR, nie wyraziły woli przejęcia, nie ma też pieniędzy w innych komunalnych podmiotach na remont i bieżące utrzymanie.

Kilka lat temu Urząd Miasta ogłosił konkurs na opracowanie koncepcji budynku toalety publicznej w Starym Korycie Warty i dalej zagospodarowanie otoczenia! Na konkursie i promocji sponsora się skończyło…

Miasto było też organizatorem ważnych dla lokalnej społeczności warsztatów Re-wita, wskazujących na potrzeby zagospodarowania tej przestrzeni. Warto powrócić do wniosków. O tym w linku.

http://staremiasto.poznan.pl/home/re_wita-nowe-pomysly-stare-koryto-warty/

A tu o konkursie na toaletę:

https://www.poznan.pl/mim/info/news/lazienka-kolo-warty-konkurs-na-projekt-toalety-publicznej-rozstrzygniety,107375.html

Share

Zobacz również